top of page

סיפור אישי - my_story#

תובנות של רגע לפני אחרי החגים...jpg

מה אני עושה היום ולמה אני עושה את זה בכלל? כמי שגדל בעיר לוד בשכונה לא הכי מבטיחה,ידעתי שאני הולך לבנות את העתיד שלי קצת אחרת מכל מה שהכרתי לאותה תקופה מבלי לדעת איך בכלל. נתחיל מזה שנולדתי בן זקונים (אחרי 11 שנה מאחותי ה"קטנה") למשפחה שהיה לה הכל ותוך שנים ספורות איבדה הכל.

 איך זה קרה אתם שואלים? לפני כ-33 שנה בערך ממש קצת אחרי שנולדתי, אבא היה איש עבודה נהג משאית עם קו חלוקה ואמא היתה עקרת בית במשרה מלאה מגדלת אותי ועוד שלושה ילדים, שתי אחיותיי ואחי הבכור. אבא היה משתכר בשכר מכובד ביותר לאותה התקופה שפרנס בכבוד את משפחתנו. ממש באותה תקופה עשינו את המעבר לאזור רמלה לוד מהעיר

רחובות, שם הסבים והסבתות חיו( הרוב ז''ל חוץ מסבתי מצד אימי שתיבדל), אבל מה לעשות שעבודה תחת לחץ משפיעה גם על המצב הבריאותי?! חצי שנה לאחר המעבר הזה אבי קיבל את ההתקף לב הראשון שלו, ממש בדיוק חצי שנה אחרי שבוטלה הוראת הקבע ששילמה את אבדן כושר העבודה בזמנו, ביש מזל? חוסר אחריות? תיקראו לזה איך שאתם רוצים, זאת המציאות שלי לאותה התקופה.הימים חלפו והמצב הכלכלי החל להדרדר, מוכרים את הבית שהיה אמור להיות לפנסיה, שומרים את הכסף בדולר בתקופה של  שנות ה-80 בתקווה שזאת תיהיה ההשקעה הבאה שלהם, אבל הסוף די כואב, הדולר צנח והכסף הלך, לא הצליחו לקנות אפילו דירה במחירים של אז. איך המשפט המוכר והידוע אומר? "שצרות באות הן באות בצרורות"! נכון, אז דבר גרר דבר ולצערי אבי חטף התקף נוסף במרוצת השנים. עוד זעזוע למשפחה. קיבלנו בית מעמידר (אימי מתגוררת בו עד היום) וסימנו את קו העוני בשכונה הזאת שבה גדלתי. למעשה גם לא הייתי ילד רגיל, הייתי ליקוי ראייה כרוני, נולדתי לא רואה והצמידו לי משקפיים מגיל 8 חודשים מספר 13+ במשקפיים, נתקלתם בכזה? (מקרה נדיר חחח...:) בכל אופן, בכיתה ז' בערך נולדתי מחדש, גיליתי את העדשות מגע והחלטתי שמכאן אני כובש את העולם כנגד כל הסיכויים!

אחרי שהייתי לוחם בצה"ל (לא היה אחד בצה"ל שלא נלחמתי בו) והייתי עושה יומיות כדי להיות קרוב לאבא שמצבו רק הלך והדרדר עם השנים, קניתי את הרכב הראשון שלי והתחלתי למכור בגדים מעסק לעסק ומדלת לדלת רק כדי שיהיה לי כמה שקלים להביא הביתה. השתחררתי מהצבא והתחלתי לעבוד במכירות בעולם הסלולר, אהבתי את הרעיון של לעבוד עם אנשים. השנה היתה 2008 ושוב גיליתי עולם חדש, מה שהכי אהבתי אצלי שאף פעם לא מאסתי מהעולמות החדשים וניסיתי להספיק כמה שיותר בפחות זמן. כאן התחיל המסע שלי בעולם העסקים מאז ועד היום אני חי עם אותה התחושה, מה שקרה לנו במשפחה צריך לצעוק לעולם כדי שייקחו בחשבון שלא תמיד החיים ורודים ושיש הפתעות לא כל כך נעימות ויחד עם זאת ניתן להיערך להכל.

חיפשתי כיוון משהו משמעותי בחיים שאוכל להפוך את הסיפור הזה לחלק בלתי נפרד מהמסע שלי (אגב אני מרגיש שאני עדיין רק בתחילתו ושכל החיים עוד לפניי), אחרי עסק מוצלח שפתחתי בעולם התקשורת כמשווק מנויים לחברות התקשורת הגדולות, הגיע זעזוע נוסף ב בענף התקשורת ב-2013 שהחזיר אותי אחורה עם פחות 300 אלף ש"ח (בשבילי זה היה הכל!!!) אבל כמו שהספקתם להכיר אותי, אני נופל וקם ואין לי שום סיבה לעצור את המסע הזה. התחתנתי והתחלתי מחדש לבנות את עצמי ואת הקן המשפחתי שלי. נכון להיום אני נשוי באושר אבא לנסיך שלי רפאל ובעל  לאשתי המדהימה ליז, שבזכותה יש לי את הכוח היום לעשות את מה שאני עושה באהבה ובנתינה גדולה! ואבי שסיפרתי עליו, נפטר ב-2016 אחרי שהיה סיעודי בשנתיים האחרונות לחייו, איך שהוא זה היה אירוע מכונן בשבילי, הרגשתי שקיבלתי עוצמות אחרות נשמה נוספת שתמיד איתי.

אז מה אני עושה היום? היום אני בעלים של מיזם פרטי שלי שמביא את החלום שלי כאיש עסקים לידי ביטוי, הוא משרת אותי בצורה הטובה ביותר כי המטרה שלי הכי חשובה בחיים היא לזעוק את הסיפור שלי ולעזור לכמה שיותר משפחות לחיות את החיים שלהם בצורה שהם בוחרים ולא להיפך. היום אני בעל רישיון ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר, מתנדב בארגון "פעמונים" מלווה משפחות בכל הקשור לפיננסים והשקעות, מראה להם דרך טובה יותר לחיות את החיים ומזה אני מתפרנס ועל זה כל בוקר אני אומר תודה! אז שלא יגמר לעולם! מוזמנים להמשיך לקרוא על הקריירה שלי בעולם העסקים...

bottom of page